| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 105.03mm |
| Boring - Overmaat | 5.03mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 31.80mm |
| GTIN | 00193564449504 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG7706-4135-5 |
| Merk | JE |