| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.77mm |
| GTIN | 00193564449443 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3858 |
| Merk | JE |