| Gewicht | 0.45 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | 41.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | J650U6-3740 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215499 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |