| Gewicht | 0.335 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 1.00-mm |
| Volume koepel | -1.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3396 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047397 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |