
€515.08
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 3.937in |
| Boring - Werkelijk | 4.250in |
| Boring - Overmaat | 0.313in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Diameter zuigerpengat | 23.55mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564219565 |
| Piston Ring Part # | JE-VQ4250 |
| Piston Pin Part # | JE-927-2500-15-51C |
| Circlip Part # | JE-927-073-MW |
| Merk | JE |