| Gewicht | 0.301 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.40-mm |
| Volume koepel | -2.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3307 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033352 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |