
€908.61
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218865 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| Piston Ring Part # | JE-XA7400 |
| Piston Pin Part # | JE-708-2050-12-93C |
| Circlip Part # | JE-708-050-MW |
| Type gebouw | Build on Demand |