
€1,120.73
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218292 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.2 |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-MFL-010 |
| Piston Ring Part # | JE-XG7800 |
| Piston Pin Part # | JE-669-1650-14-TTC |
| Circlip Part # | JE-669-050-MW |
| Type gebouw | Build on Demand |