
€1,009.76
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 65.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217028 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Standaard | 61.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +3.5 |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-410-003 |
| Piston Ring Part # | JE-XC6500 |
| Piston Pin Part # | JE-591-2050-11-51C |
| Circlip Part # | JE-591-040-MW |