
€468.25
| Gewicht | 0.339 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.755in |
| Boring - Overmaat | +.005in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1589cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026804 |
| Afbeelding Info | These images are representative |