
€451.71
| Gewicht | 0.364 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.508in |
| Boring - Overmaat | +.010in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1345cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564027214 |
| Afbeelding Info | These images are representative |