| Gewicht | 0.398 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.937in |
| Boring - Werkelijk | 3.701in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.161in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 @ 56cc |
| Cilinderkop | Modular 5.2L VooDoo |
| Verplaatsing | 302ci |
| Volume koepel | 8.9cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.827in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3701 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.661in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042620 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |