| Gewicht | 0.351 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 31.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | 7.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3484 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036179 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |