
€663.84
| Gewicht | 0.377 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1018cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564029119 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 1312.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |