
€2,093.71
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 27.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Dekruimte | 0.28-mm |
| Volume koepel | 12.4cc |
| Hoogte verpakking | 180,00mm |
| Lengte verpakking | 335,00mm |
| Gewicht verpakking | 5192.00g |
| Verpakking Breedte | 330,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1008-3642 |
| Merk | JE |