| Gewicht | 0.319 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Coating | Perfect Skirt |
| Compressie Hoogte | 31.62mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.68-mm |
| Volume koepel | -22.5cc |
| Hoofdvolume | 32.00cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3396 |
| Lengte stang | 142.00mm |
| Beroerte | 85.80mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047595 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |