
€1,106.67
| Gewicht | 0.314 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 33.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | -11.1cc |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 2152.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1201-3228 |
| Merk | JE |