| Gewicht | 0.577 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.300in |
| Boring - Werkelijk | 4.440in |
| Boring - Overmaat | .080in |
| Compressie Hoogte | 1.350in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.4 @ 72cc |
| Cilinderkop | TFS A460 |
| Verplaatsing | 532ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4440-5 |
| Lengte stang | 6.800in |
| Beroerte | 4.300in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030122 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |