| Gewicht | 0.349 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.932in |
| Boring - Werkelijk | 3.552in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.200in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 @ 50cc |
| Cilinderkop | Modular 4.6L 3V |
| Verplaatsing | 297ci |
| Volume koepel | -2.9cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG3208-3551-0 |
| Lengte stang | 5.850in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031211 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |