| Gewicht | 0.495 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.400in |
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.355in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.6 @ 64cc |
| Cilinderkop | Twisted Wegde Small Block Ford |
| Verplaatsing | 393ci |
| Volume koepel | -11.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4030-5 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 3.850in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037534 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |