
€650.54
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.93cc |
| Volume koepel | 0.913cc |
| Lengte stang | 147.75mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 340,00mm |
| Gewicht verpakking | 1816.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |
| Merk | JE |