
€323.63
| Gewicht | 0.331 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 35.90mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -19.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3189 |
| Merk | JE |