
€332.10
| Gewicht | 0.314 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.30mm |
| Compressie Hoogte | 30.25mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.3:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -2.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3307 |
| Merk | JE |