| Gewicht | 0.407 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.60mm |
| Boring - Overmaat | 0.20mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | 5.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | J60004-3691 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044556 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 281,00mm |
| Gewicht verpakking | 2480.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |