| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.00 mm |
| Compressie Hoogte | 31.24 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -6.5 cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09503898 |
| Beroerte | 94.40 mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | Diamond |