| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00 mm |
| Compressie Hoogte | 33.99 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Volume koepel | -5.6 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Beroerte | 86.00 mm |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 534,00mm |
| Gewicht verpakking | 3780.00g |
| Verpakking Breedte | 271,00mm |