| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 26.77mm |
| Bout | 3/8in |
| GTIN | 00193564461148 |
| Huisvesting | 51.013mm |
| Lengte | 138.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Schacht | 47.994mm |
| Small-End Breedte | 26.77mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |