| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Big-End Width | 26.77mm |
| Bolt | 3/8in |
| GTIN | 00193564461148 |
| Housing | 51.013mm |
| Length | 138.00mm |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Shaft | 47.994mm |
| Small-End Width | 26.77mm |
| Brand | Boostline |
| Image Info | These images are actual |