Originele prijs was: €665,50.€544.50Huidige prijs is: €544,50.
zuigers met hoge compressie, dezelfde compressiehoogte als OEM, met grote klepontlasting.
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 14 × 10 cm |
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Compressie Hoogte | 35.38mm |
| Zuigerpen Diameter | 19.99mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Merk | ARIAS |
| Ringset inbegrepen | 7700XX |
| Beroerte | 70.00mm |
| Volume koepel | 33.5cc |