| Gewicht | 488 kg |
|---|---|
| Grote boring | 50.60mm |
| Groot-eind breedte | 21.90mm |
| Lengte | 144.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000546 |
| Hoogte verpakking | 71,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 3142.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |