| Gewicht | 0.618 kg |
|---|---|
| Grote boring | 56.81mm |
| Groot-eind breedte | 19.90mm |
| Lengte | 164.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Serie | Heavy Duty |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000584 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 4480.00g |
| Verpakking Breedte | 243,00mm |