| Gewicht | 0.604 kg |
|---|---|
| Grote boring | 52.00mm |
| Groot-eind breedte | 29.46mm |
| Bout | 3/8 |
| Lengte | 158.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000845 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 3012.00g |
| Verpakking Breedte | 240,00mm |