| Gewicht | 0.488 kg |
|---|---|
| Grote boring | 50.60mm |
| Groot-eind breedte | 21.90mm |
| Bout | 3/8" |
| Lengte | 144.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000836 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 297,00mm |
| Gewicht verpakking | 3138.00g |
| Verpakking Breedte | 240,00mm |