| Gewicht | 0.588 kg |
|---|---|
| Grote boring | 51.00mm |
| Groot-eind breedte | 26.70mm |
| Lengte | 138.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Serie | Heavy Duty |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000651 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 2936.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |