| Gewicht | 0.493 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.56mm |
| Groot-eind breedte | 24.18mm |
| Lengte | 139.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000356 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 317,00mm |
| Gewicht verpakking | 2566.00g |
| Verpakking Breedte | 243,00mm |