| Gewicht | 0.514 kg |
|---|---|
| Grote boring | 52.00mm |
| Groot-eind breedte | 26.35mm |
| Lengte | 143.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000684 |
| Hoogte verpakking | 71,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 2664.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |