| Gewicht | 0.453 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.00mm |
| Groot-eind breedte | 24.30mm |
| Lengte | 133.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000300 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 315,00mm |
| Gewicht verpakking | 2404.00g |
| Verpakking Breedte | 452,00mm |