| Gewicht | 0.451 kg |
|---|---|
| Grote boring | 51.00mm |
| Groot-eind breedte | 19.83mm |
| Lengte | 135.50mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000238 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 297,00mm |
| Gewicht verpakking | 2384.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |