
€630.41
| Gewicht | 0.309 kg |
|---|---|
| Grote boring | 41.00mm |
| Groot-eind breedte | 18.00mm |
| Lengte | 119.50mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.90mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 1760.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |