| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 69.00-70.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Top End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564119582 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 8,00mm |
| Lengte verpakking | 439,00mm |
| Gewicht verpakking | 108.00g |
| Verpakking Breedte | 203,00mm |