| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 69.00-70.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Top End |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564119582 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 8,00mm |
| Package Length | 439,00mm |
| Package Weight | 108.00g |
| Package Width | 203,00mm |