
€879.15
| Gewicht | 0.412 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 33.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.20mm |
| Volume koepel | -2.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | W3819XH |
| Merk | Wiseco |