
€879.15
| Weight | 0.412 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 97.00mm |
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 33.70mm |
| Compression Ratio - Actual | 11.5:1 |
| Deck Clearance | 0.20mm |
| Dome Volume | -2.9cc |
| Piston Pin Diameter | 23.00mm |
| Ring Set Included | W3819XH |
| Brand | Wiseco |