| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Coating | Armor Plating |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | 2618 |
| Rok Coating | Moly |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564087706 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 1043.26g |
| Verpakking Breedte | 121,92mm |