| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 103.05mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 0.05mm |
| Ringset - Tweede type | IPN |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.05mm |
| Ringset - Top Type | SGP |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Hoogte verpakking | 13,00mm |
| Lengte verpakking | 130,00mm |
| Gewicht verpakking | 38.00g |
| Verpakking Breedte | 110,00mm |