| Gewicht | 0.12 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Binnendiameter | 1.0in |
| Lengte | .630in |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 2.500in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102317 |
| Afbeelding Info | These images are representative |