| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | USA |
| Inside Diameter | 1.0in |
| Length | .630in |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 2.500in |
| Wall Type | Straight |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102317 |
| Image Info | These images are representative |