| Gewicht | 0.172 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 16.00mm |
| Lengte | 74.42mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 251460mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564101631 |
| Afbeelding Info | These images are representative |