| Weight | 0.172 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 16.00mm |
| Length | 74.42mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 251460mm |
| Wall Type | Straight |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564101631 |
| Image Info | These images are representative |