| Gewicht | 0.108 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 14.73mm |
| Lengte | 57.15mm |
| Type materiaal | Tool Steel |
| Buitendiameter | 235458mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102003 |
| Afbeelding Info | These images are representative |